TŁO 160x60cm KORZEŃ

Cena produktu: 480 zł


  • Tło strukturalne jest to produkty wykonany ze specjalnych żywic niewydzielających żadnych szkodliwych związków chemicznych co jest bardzo ważne przy utrzymaniu odpowiednich parametrów wody i jest przeznaczone do wnętrza akwarium. Zostało stworzone z myślą o miłośnikach akwarystyki, którym nie wystarczają fototapety na tylnej ścianie akwarium.  Korzenie umieszczone w zwałach skał i kamieni dają doskonały efekt podwodnego świata. Struktura tła jest dość obfita w kształtach, i przestrzenna, co czyni wnętrze akwarium ciepłym i przyjaznym zakątkiem dla mieszkanców tych wód. Krawędzie boczne zaopatrzone są w siatkę, uniemożliwiającą wpływanie ryb za tło i ułatwiające cyrkulację wody po za tłem. Podane wymiary wskazują do jakiego akwarium tło pasuje - rzeczywiste wymiary samego tła są nieco mniejsze, by umożliwić swobodną instalację w zbiorniku. Ze względu na poprzeczne wzmocnienie w akwarium tło tej długości składa się z dwóch części łączonych z tyłu na środku za pomocą specjalnych spinek dołączonych do tła. Tło strukturalne jest odpowiednie do wszystkich typów akwariów z wyjątkiem akwariów sześciokątnych.


Rzeczywisty wymiar :
wymiar akwarium 160 x 60cm = 576L
- wymiar tła płaskiego dł.156
cm x wys.54cm x gr.14cm

*Wszystkie zdjęcia znajdujące się na stronie są poglądowe i pokazują/przybliżają budowę, kolor oraz wygląd tła strukturalnego firmy EKOL. Ze względu na proces technologiczy, każde tło może  się nie znacznie różnić kolorem i wyglądem od tła na zdjeciu.

Współpracujemy tylko z najlepszymi
l

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Akceptuję | Więcej informacji