POKRYWA PROSTA 120x40cm

Cena produktu: 590 zł


 • Pokrywa aluminiowa prosta 120x40cm z belką oświetleniową T8 2x30W (w standardzie nie ma świetlówek. Świetlówki dostępne w naszym sklepie - dział oświetlenie) dopasowana do akwarium 240L. Belka oświetleniowa jest wyposażona w stateczniki magnetyczne oraz przewód zasilający z wyłącznikiem. Z tyłu pokrywy znajdują się dyskretnie umieszczone otwory ułatwiające podłączenie niezbędnego osprzętu akwarium. Pokrywa umożliwia regulację iluminacji światła w akwarium za pomocą przesuwnej belki. W pokrywie znajduje się system klapek ułatwiający karmienie rybek i utrzymanie zbiornika w czystości bez konieczności zdejmowania całej pokrywy. Pokrywa jest idealnie dopasowana do akwarium co zapobiega parowaniu wody. Rogi pokrywy są zabezpieczone narożnikami z tworzywa co chroni przed skaleczeniem ostrymi krawędziami i nadaje estetyczny wygląd pokrywie. Kolor pokrywy jest dopasowany do zamówienia złożonego przez kupującego.

  Pokrywa dostępna jest również z oświetleniem:
  T8 4x30W w cenie 759zł
  - T5 2x39W 
  w cenie 729zł
  - T5 4x39W 
  w cenie 949zł

  Wszystkie pokrywy aluminiowe dostępne są w 12 kolorach 

  *Wszystkie zdjęcia znajdujące się na stronie są poglądowe i pokazują/przybliżają budowę pokrywy aluminiowej firmy DIVERSA. Każda zamówiona pokrywa jest dopasowana wymiarem, kształtem oraz kolorem do zamówienia złożonego przez kupującego.

Współpracujemy tylko z najlepszymi
l

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Akceptuję | Więcej informacji