ZESTAW COMFORT 960L PROFILOWANY

Cena produktu: 5090 zł


Zestawy COMFORT to propozycja prostych i eleganckich mebli akwarystycznych o różnorodnych kształtach i kolorach. Wraz ze standardowym akwarium oraz pokrywą z tworzywa sztucznego bądź aluminium tworzą gustowną kompozycję.

 Skład zestawu:

  • Pokrywa aluminowa profilowana 200x80cm z belką oświetleniową T8 2x58W (w standardzie nie ma świetlówek. Świetlówki dostępne w naszym sklepie - dział oświetlenie). Belka oświetleniowa jest wyposażona w przewód zasilający z wyłącznikiem. Z tyłu pokrywy znajduje się dyskretnie umieszczony otwór ułatwiający podłączenie niezbędnego osprzętu akwarium. Pokrywa umożliwia regulację iluminacji światła w akwarium za pomocą przesuwnej belki. W pokrywie znajduje się system klapek ułatwiający karmienie rybek i utrzymanie zbiornika w czystości bez konieczności zdejmowania całej pokrywy. Pokrywa jest idealnie dopasowana do akwarium co zapobiega parowaniu wody. Rogi pokrywy są zabezpieczone narożnikami z tworzywa co chroni przed skaleczeniem ostrymi krawędziami i nadaje estetyczny wygląd pokrywie. Kolor pokrywy jest dopasowany do zamówienia złożonego przez kupującego.

*Za dopłatą, na zamówienie pokrywa dostępna jest również z oświetleniem T8 4x58W, T5 2x80W lub T5 4x80W. 

  • Akwarium profilowane 200x80x60cm wykonane ze szkła o grubości 12mm typu float charakteryzującego się wysoką przejrzystością i wytrzymałością naprężeń powstałych podczas użytkowania. Akwarium jest połączone w bezpieczną całość za pomocą podwójnych łączeń specjalnym silikonem całkowicie bio-neutralnym, posiada specjalne wzdłużne i poprzeczne wzmocnienia. Krawędzie akwarium są szlifowane i perfekcyjnie wykończone co stwarza 100% bezpieczeństwa w użytkowaniu.

 

  • Szafka profilowana z serii Comfort 200x80x67cm wykonana z płyty laminowanej o grubości 18mm i posiadająca listwę doskonale maskującą wszelkie zanieczyszczenia na dnie zbiornika.  Szafka posiada stopki zapewniające stabilność całego zestawu. W szafce znajduje się część zamykana, która posiada wyjmowaną półkę i jest dostosowana wielkością do filtra zewnętrznego stosownego do wielkości akwarium. W tylnej płycie znajduje się otwór ułatwiający wypuszczenie wszelkiego rodzaju przewodów od filtra na zewnątrz szafki. Szafka Comfort posiada rury ozdobne koloru srebrnego, które nadają niepowtarzalny i nowoczesny wygląd całej szafce.

*Wszystkie szafki firmy DIVERSA są do samodzielnego montażu.

  • Mata polietylenowa pod akwarium zabezpieczająca dno przed pęknięciem i niwelująca wszelkiego rodzaju mikro nierówności pod zbiornikiem.

 

  • Kolor zestawu nie ma wpływu na cenę.
  • Całkowity wymiar zestawu: 200x80x~134cm
  • Cały osprzęt do zestawu można zakupić w naszym sklepie w innych działach.


*Wszystkie zdjęcia znajdujące się na stronie są poglądowe i pokazują/przybliżają budowę poszczególnych elementów zestawu akwarystycznego firmy DIVERSA. Każdy zamówiony zestaw jest dopasowany wymiarem, kształtem oraz kolorem do zamówienia złożonego przez kupującego.

WSZYSTKIE ZESTAWY DOSTĘPNE SĄ W 12 KOLORACH

Współpracujemy tylko z najlepszymi
l

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Akceptuję | Więcej informacji