ZESTAW COMFORT 112L HORIZONTAL

Cena produktu: 955 zł


Zestawy COMFORT to propozycja prostych i eleganckich mebli akwarystycznych o różnorodnych kształtach i kolorach. Wraz ze standardowym akwarium oraz pokrywą z tworzywa sztucznego bądź aluminium tworzą gustowną kompozycję.

Skład zestawu:

 • Pokrywa aluminowa horizont 80x35cm z belką oświetleniową T8 2x18W (w standardzie nie ma świetlówek. Świetlówki dostępne w naszym sklepie - dział oświetlenie). Belka oświetleniowa jest wyposażona w przewód zasilający z wyłącznikiem. Z tyłu pokrywy znajduje się dyskretnie umieszczony otwór ułatwiający podłączenie niezbędnego osprzętu akwarium. Pokrywa umożliwia regulację iluminacji światła w akwarium za pomocą przesuwnej belki. W pokrywie znajduje się system klapek ułatwiający karmienie rybek i utrzymanie zbiornika w czystości bez konieczności zdejmowania całej pokrywy. Pokrywa jest idealnie dopasowana do akwarium co zapobiega parowaniu wody. Rogi pokrywy są zabezpieczone narożnikami z tworzywa co chroni przed skaleczeniem ostrymi krawędziami i nadaje estetyczny wygląd pokrywie. Kolor pokrywy jest dopasowany do zamówienia złożonego przez kupującego.
 • *Za dopłatą, na zamówienie pokrywa dostępna jest również z oświetleniem T5 2x24W. 

  • Akwarium horizont 80x35x40cm wykonane ze szkła o grubości 6mm typu float charakteryzującego się wysoką przejrzystością i wytrzymałością naprężeń powstałych podczas użytkowania. Akwarium jest połączone w bezpieczną całość za pomocą podwójnych łączeń specjalnym silikonem całkowicie bio-neutralnym. Krawędzie akwarium są szlifowane i perfekcyjnie wykończone co stwarza 100% bezpieczeństwa w użytkowaniu.

   

  • Szafka horizont z serii Confort 80x35x67cm wykonana z płyty laminowanej o grubości 18mm i posiadająca listwę doskonale maskującą wszelkie zanieczyszczenia na dnie zbiornika.  Szafka posiada stopki zapewniające stabilność całego zestawu. W szafce znajduje się część zamykana, która posiada wyjmowaną półkę i jest dostosowana wielkością do filtra zewnętrznego stosownego do wielkości akwarium. W tylnej płycie znajduje się otwór ułatwiający wypuszczenie wszelkiego rodzaju przewodów od filtra na zewnątrz szafki. Szafka Comfort posiada rury ozdobne koloru srebrnego, które nadają niepowtarzalny i nowoczesny wygląd całej szafce.

  *Wszystkie szafki firmy DIVERSA są do samodzielnego montażu.

  • Mata polietylenowa pod akwarium zabezpieczająca dno przed pęknięciem i niwelująca wszelkiego rodzaju mikro nierówności pod zbiornikiem.

   

  • Kolor zestawu nie ma wpływu na cenę.
  • Całkowity wymiar zestawu: 80x35x~124cm
  • Cały osprzęt do zestawu można zakupić w naszym sklepie w innych działach.


  *Wszystkie zdjęcia znajdujące się na stronie są poglądowe i pokazują/przybliżają budowę poszczególnych elementów zestawu akwarystycznego firmy DIVERSA. Każdy zamówiony zestaw jest dopasowany wymiarem, kształtem oraz kolorem do zamówienia złożonego przez kupującego.

  WSZYSTKIE ZESTAWY DOSTĘPNE SĄ W 12 KOLORACH

  Współpracujemy tylko z najlepszymi
  l

  Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Akceptuję | Więcej informacji