ZESTAW COMFORT 240L FALA

Cena produktu: 1380 zł


Zestawy COMFORT to propozycja prostych i eleganckich mebli akwarystycznych o różnorodnych kształtach i kolorach. Wraz ze standardowym akwarium oraz pokrywą z tworzywa sztucznego bądź aluminium tworzą gustowną kompozycję.

Skład zestawu:

  • Pokrywa z tworzywa ABS fala 120x40cm z oświetleniem T8 2x30W (pokrywa w standardzie posiada świetlówki). Pokrywa oświetleniowa jest wyposażona w przewód zasilający z wyłącznikiem. Z tyłu pokrywy znajdują się dyskretnie umieszczone wypusty ułatwiające podłączenie niezbędnego osprzętu akwarium.W pokrywie znajduje się klapka ułatwiająca karmienie rybek. Pokrywa jest idealnie dopasowana do akwarium co zapobiega parowaniu wody. Kolor pokrywy (dostępne kolory pokrywy: czarny, wiśnia, buk) jest dopasowany do zamówienia złożonego przez kupującego.

 

  • Akwarium fala 120x40x50cm wykonane ze szkła o grubości 8mm typu float charakteryzującego się wysoką przejrzystością i wytrzymałością naprężeń powstałych podczas użytkowania. Akwarium jest połączone w bezpieczną całość za pomocą podwójnych łączeń specjalnym silikonem całkowicie bio-neutralnym, posiada specjalne wzdłużne wzmocnienia. Krawędzie akwarium są szlifowane i perfekcyjnie wykończone co stwarza 100% bezpieczeństwa w użytkowaniu.

 

  • Szafka fala z serii Comfort 120x40x67cm wykonana z płyty laminowanej o grubości 18mm i posiadająca listwę doskonale maskującą wszelkie zanieczyszczenia na dnie zbiornika.  W szafce dzięki dużej ilości półek oraz części zamykanej można zagospodarować przestrzeń potrzebną na wszelkiego rodzaju akcesoria akwarystyczne. Po prawej stronie szafki znajduje się część zamykana półprzeźroczystymi szklanymi drzwiami gdzie po wyjęciu półki można umieścić filtr zewnętrzny odpowiedni do wielkości akwarium. W tylnej płycie jest wycięty otwór ułatwiający podłączenie filtra zewnętrznego i innych akcesorii akwarystycznych. Kolor szafki jest dopasowany do zamówienia złożonego przez kupującego.

*Wszystkie szafki firmy DIVERSA są do samodzielnego montażu. 

  • Mata polietylenowa pod akwarium zabezpieczająca dno przed pęknięciem i niwelująca wszelkiego rodzaju mikro nierówności pod zbiornikiem.

 

  • Całkowity wymiar zestawu: 120x40x~124cm
  • Cały osprzęt do zestawu można zakupić w naszym sklepie w innych działach.


*Wszystkie zdjęcia znajdujące się na stronie są poglądowe i pokazują/przybliżają budowę poszczególnych elementów zestawu akwarystycznego firmy DIVERSA. Każdy zamówiony zestaw jest dopasowany wymiarem, kształtem oraz kolorem do zamówienia złożonego przez kupującego.

 

ZESTAW DOSTĘPNY JEST W KOLORACH: BUK, WIŚNIA I CZARNY.

Współpracujemy tylko z najlepszymi
l

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Akceptuję | Więcej informacji