OCZKO WODNE MAŁE

Cena produktu: 2890 zł


Oczko wodne wykonane jest ze specjalnych żywic odpornych na zewnętrzne warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV. Oczko wodne zostało opracowane na podstawieulatwi wieloletnich doświadczeń przy aranżacji i wykonaniu ogrodów. Oczko jest wpełni dopracowaną koncepcją malego oczka wodnego. Imitacje kamieni i korzeni stanowią dotąd nieosiągalny wystrój oczka w ogrodzie, a odpowiednio usytuowane donice umożliwiaja obsadzenie roślinami na różnej jego głębokości oraz strefie błotnej (np: lilie wodne, strzałka wodna, sitowie, kaczeńce wodne,...itp.) Oczko posiada specjalne miejsce na pompę odpowiednio zamaskowane pokrywą w kształcie i kolorze kamieni. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii oczko wodne odzwierciedla najwierniejsze struktury skalne.

WYMIARY OCZKA WODNEGO:
    - długość ~ 180cm 
 - szerokość ~ 120cm 
   - głębokość ~ 70cm 
  Pojemność oczka wodnego ~ 500L 

*Ze względu na wygląd i bydowę oczka wszystkie wymiary są podane w przybliżeniu.

Do oczka wodnego można dokupić kaskadę oraz pompę i stworzyć unikalną kompozycję nadającą niepowtarzalny wygląd naszemy ogrodowi. Polecamy również filtr do oczka wodnego który w znaczącym stopniu ułatwi pielęgnacje oraz utrzymanie odpowiedniej biokultury bakteryjnej w oczku co zapobiegnie efektowi gnilnemu wody.

*Wszystkie zdjęcia oczka wodnego są przykładowe i przybliżają jego wygląd. Kolor oczka może się nieznacznie różnić od koloru na zdjęciach.

 

Współpracujemy tylko z najlepszymi
l

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Akceptuję | Więcej informacji