KASKADA OGRODOWA DUŻA

Cena produktu: 2100 zł


Kaskada ogrodowa wykonana jest ze specjalnych żywic odpornych na zewnętrzne warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV. Strumyk ogrodowy został opracowany na podstawie wieloletnich doświadczeń przy aranżacji i wykonaniu ogrodów. W założeniu podstawowym strumyk składa sie z trzech elemenów:
-potoku
-kaskady wodnej
-filtra strumieniowego z przykrywką kamienną
Dzięki opracowanemu systemowi łączenia poszczególnych elementów istnieje możliwość dowolnej aranżacji kształtu i długości strumyka w ogrodzie. Kaskada ogrodowa może spełniać również funkcję profesjonalnego filtra do oczka wodnego. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii kaskada odzwierciedla najwierniejsze struktury skalne. Kaskada jest bardzo łatwa w montażu co pozwoli w krótkim czasie upiększyć Twój ogród.

  WYMIARY KASKADY:
    - element górny (FRS-02) dł.~ 100cm, szer.~ 70cm
 - element środkowy (KA-02) dł.~ 120cm, szer.~ 70cm
        - elemet dolny (PK-02) dł.~ 120cm, szer.~ 80cm
  Długość całej kaskady ~ 300cm
*Ze względu na wygląd i bydowę kaskady wszystkie wymiary są podane w przybliżeniu.

Wygląd i długość kaskady jest uzależniona od ilości poszczególnych elementów i można ją rozbudowywać do dowolnej długości oraz dowolnego kształtu. Do kaskady można dołożyć oczko wodne oraz pompę co ułatwi i umożliwi stworzenie obiegu zamkniętego wody oraz poprawi estetykę i wygląd całego projektu. 

*Wszystkie zdjęcia aranżacji kaskady są przykładowe i pokazują możliwości jej ułożenia i obsadzenia. Kolor kaskady może się nieznacznie różnić od koloru na zdjęciach.

INSTRUKCJA MONTAŻU KASKADY


Współpracujemy tylko z najlepszymi
l

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Akceptuję | Więcej informacji