ZESTAW SOLID 112L PROFILOWANY

Cena produktu: 1210 zł


Zestawy Solid to zbiorniki proste lub profilowane uzupełnione o oświetlenie aluminiowe oraz funkcjonalne meble akwarystyczne stanowią przepiękny i oryginalny element wyposażenia wnętrz.

 

Skład zestawu:

  • Pokrywa aluminowa profilowana 80x35cm z belką oświetleniową T8 2x18W (w standardzie nie ma świetlówek. Świetlówki dostępne w naszym sklepie - dział oświetlenie). Belka oświetleniowa jest wyposażona w przewód zasilający z wyłącznikiem. Z tyłu pokrywy znajduje się dyskretnie umieszczony otwór ułatwiający podłączenie niezbędnego osprzętu akwarium. Pokrywa umożliwia regulację iluminacji światła w akwarium za pomocą przesuwnej belki. W pokrywie znajduje się system klapek ułatwiający karmienie rybek i utrzymanie zbiornika w czystości bez konieczności zdejmowania całej pokrywy. Pokrywa jest idealnie dopasowana do akwarium co zapobiega parowaniu wody. Rogi pokrywy są zabezpieczone narożnikami z tworzywa co chroni przed skaleczeniem ostrymi krawędziami i nadaje estetyczny wygląd pokrywie. Kolor pokrywy jest dopasowany do zamówienia złożonego przez kupującego.

*Za dopłatą, na zamówienie pokrywa dostępna jest również z oświetleniem T5 2x24W. 

  • Akwarium profilowane 80x35x40cm wykonane ze szkła o grubości 6mm typu float charakteryzującego się wysoką przejrzystością i wytrzymałością naprężeń powstałych podczas użytkowania. Akwarium jest połączone w bezpieczną całość za pomocą podwójnych łączeń specjalnym silikonem całkowicie bio-neutralnym. Krawędzie akwarium są szlifowane i perfekcyjnie wykończone co stwarza 100% bezpieczeństwa w użytkowaniu.

 

  • Szafka profilowana z serii Solid 80x35x75cm wykonana z płyty laminowanej o grubości 18mm i posiadająca listwę doskonale maskującą wszelkie zanieczyszczenia na dnie zbiornika. W szafce są zamontowane stopki zapewniające stabilność całego zestawu. Szafka Solid jest wysoce funkcjonalna i wygodna ze względu na swoją całkowicie zamkniętą konstrukcję. Znajdują się w niej trzy części zamykane posiadające półki, które można wyjąć. Dwie zamykane części są przystosowane do odpowiedniego filtra zewnętrznego stosownego do wielkości akwarium. Po środku jest szuflada, która zapewnia przestrzeń i dyskrecję dla wszelkiego rodzaju akcesoriów akwarystycznych. W tylnej płycie znajdują się otwóry ułatwiające wypuszczenie wszelkiego rodzaju przewodów od filtra na zewnątrz szafki. Szafka Solid jest ergonomicznie i funkcjonalnie zaprojektowana, a jednocześnie prezentująca wysoki poziom wzornictwa,który nadaje niepowtarzalny i nowoczesny wygląd całemu zestawowi.

*Wszystkie szafki firmy DIVERSA są do samodzielnego montażu.  

  • Mata polietylenowa pod akwarium zabezpieczająca dno przed pęknięciem i niwelująca wszelkiego rodzaju mikro nierówności pod zbiornikiem.

 

  • Kolor zestawu nie ma wpływu na cenę.
  • Całkowity wymiar zestawu: 80x35x~122cm
  • Cały osprzęt do zestawu można zakupić w naszym sklepie w innych działach.


*Wszystkie zdjęcia znajdujące się na stronie są poglądowe i pokazują/przybliżają budowę poszczególnych elementów zestawu akwarystycznego firmy DIVERSA. Każdy zamówiony zestaw jest dopasowany wymiarem, kształtem oraz kolorem do zamówienia złożonego przez kupującego.

WSZYSTKIE ZESTAWY DOSTĘPNE SĄ W 12 KOLORACH

 

Współpracujemy tylko z najlepszymi
l

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Akceptuję | Więcej informacji