ZESTAW MODERN 200L

Cena produktu: 1295 zł


Zestawy Modern to zbiorniki o unikalnym wzornictwie pozwalającym na kontakt z naturą nieskrępowany tradycyjnymi kształtami. Uzupełnione o oświetlenie aluminiowe oraz solidne meble akwarystyczne stanowią przepiękny i oryginalny element wyposażenia wnętrz. 

 

Skład zestawu:

  • Pokrywa aluminiowa prosta 100x40cm z belką oświetleniową T8 2x30W (w standardzie nie ma świetlówek. Świetlówki dostępne w naszym sklepie - dział oświetlenie). Belka oświetleniowa jest wyposażona w przewód zasilający z wyłącznikiem. Z tyłu pokrywy znajduje się dyskretnie umieszczony otwór ułatwiający podłączenie niezbędnego osprzętu akwarium. Pokrywa umożliwia regulację iluminacji światła w akwarium za pomocą przesuwnej belki. W pokrywie znajduje się system klapek ułatwiający karmienie rybek i utrzymanie zbiornika w czystości bez konieczności zdejmowania całej pokrywy. Pokrywa jest idealnie dopasowana do akwarium co zapobiega parowaniu wody. Rogi pokrywy są zabezpieczone narożnikami z tworzywa co chroni przed skaleczeniem ostrymi krawędziami i nadaje estetyczny wygląd pokrywie. Kolor pokrywy jest dopasowany do zamówienia złożonego przez kupującego.

*Za dopłatą, na zamówienie pokrywa dostępna jest również z oświetleniem T8 4x30W, T5 2x39W lub T5 4x39W. 

  • Akwarium proste 100x40x50cm wykonane ze szkła o grubości 8mm typu float charakteryzującego się wysoką przejrzystością i wytrzymałością naprężeń powstałych podczas użytkowania. Akwarium jest połączone w bezpieczną całość za pomocą podwójnych łączeń specjalnym silikonem całkowicie bio-neutralnym i posiada specjalne wzdłużne wzmocnienia. Krawędzie akwarium są szlifowane i perfekcyjnie wykończone co stwarza 100% bezpieczeństwa w użytkowaniu.

 

  • Szafka prosta z serii Modern 100x40x77cm wykonana z płyty laminowanej o grubości 18mm i posiadająca listwę doskonale maskującą wszelkie zanieczyszczenia na dnie zbiornika. W szafce dzięki dużej ilości półek oraz części zamykanej można zagospodarować przestrzeń potrzebną na wszelkiego rodzaju akcesoria akwarystyczne. Po środku szafki znajduje się część zamykana półprzeźroczystymi szklanymi drzwiami gdzie po wyjęciu półki można umieścić filtr zewnętrzny odpowiedni do wielkości akwarium. W tylnej płycie jest wycięty otwór ułatwiający podłączenie filtra zewnętrznego i innych akcesoriów akwarystycznych. Kolor szafki jest dopasowany do zamówienia złożonego przez kupującego.

*Wszystkie szafki firmy DIVERSA są do samodzielnego montażu.

  • Mata polietylenowa pod akwarium zabezpieczająca dno przed pęknięciem i niwelująca wszelkiego rodzaju nierówności pod zbiornikiem.

 

  • Kolor zestawu nie ma wpływu na cenę.
  • Całkowity wymiar zestawu: 100x40x~134cm
  • Cały osprzęt do zestawu można zakupić w naszym sklepie w innych działach.


*Wszystkie zdjęcia znajdujące się na stronie są poglądowe i pokazują/przybliżają budowę poszczególnych elementów zestawu akwarystycznego firmy DIVERSA. Każdy zamówiony zestaw jest dopasowany wymiarem, kształtem oraz kolorem do zamówienia złożonego przez kupującego.  

WSZYSTKIE ZESTAWY DOSTĘPNE SĄ W 12 KOLORACH

Powyższy zestaw występuje również z akwarium:
-  160L  w cenie 1230zł
 - 180L  w cenie 1260zł

Współpracujemy tylko z najlepszymi
l

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Akceptuję | Więcej informacji